Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Dziennikarze

Tu zamieszczamy kompletne informacje o najważniejszych wydarzeniach oraz towarzyszące im materiały prasowe, zdjęcia i multimedia. Znajdą tutaj Państwo także zapowiedzi nadchodzących zdarzeń. Zachęcamy do kontaktu z nami!

AKTUALNOŚCI

 • Konkurs na stanowisko dyrektora Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie27-03-2017

  Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Postanowienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 23 marca 2017 r. o ogłoszeniu konkursu, ogłoszenie konkursu, regulamin pracy komisji konkursowej, oraz informacje o warunkach organizacyjno-finansowych Teatru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  czytaj więcej
 • Pierwszy polski wniosek o wpis na Listę niematerialnego dziedzictwa złożony w UNESCO24-03-2017

  Pierwszy polski wniosek o wpis na Listę reprezentatywną niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości, podpisany przez wicepremiera, ministra kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotra Glińskiego, 24 marca 2017 roku złożyła w siedzibie UNESCO w Paryżu delegacja z MKiDN. Decyzja o wpisie zostanie podjęta na posiedzeniu Komitetu Międzyrządowego w grudniu 2018 r.

  czytaj więcej
 • Dni Otwarte w ramach VIII osi priorytetowej "Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury"24-03-2017

  Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych w ramach VIII osi priorytetowej Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, które odbędą się w dniach 10 i 11 kwietnia 2017 r.

  czytaj więcej
 • Komunikat23-03-2017

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego stanowczo potępia akt wandalizmu na Cmentarzu Żołnierzy Armii Czerwonej przy al. Żwirki i Wigury w Warszawie. Miejsca spoczynku żołnierzy znajdujące się na terytorium Polski powinny być nienaruszalne i otoczone opieką zgodnie z polskim prawem, obowiązującymi umowami międzypaństwowymi i zasadami współpracy międzynarodowej.

  czytaj więcej

KALENDARIUM

 • Wicepremier Piotr Gliński

  31.03.2017 Rzeszów, Kąśna Dolna Wicepremier minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński weźmie udział w uroczystościach, podczas których zostaną podpisane umowy o współprowadzeniu Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie i Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

  czytaj więcej
 • Wiceminister Jarosław Sellin

  31.03.2017 Warszawa Wiceminister Jarosław Sellin weźmie udział w koncercie symfonicznym organizowanym przez Polską Orkiestrę Sinfonia Iuventus.

  czytaj więcej
 • Wiceminister Jarosław Sellin

  28.03.2017 Warszawa Wiceminister Jarosław Sellin weźmie udział w koncercie z okazji 80. rocznicy śmierci Karola Szymanowskiego.

  czytaj więcej
 • Wicepremier Piotr Gliński

  24.03.2017 Warszawa Wicepremier minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński weźmie udział w pogrzebie Wojciecha Młynarskiego.

  czytaj więcej

koniec głównej treści