Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

2017

Wiceminister Jarosław Sellin

27.01.2017 Oświęcim Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin weźmie udział w obchodach upamiętniających 72. rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz.

Czytaj więcej
Wiceminister Magdalena Gawin

25.01.2017 Warszawa Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego dr hab. Magdalena Gawin weźmie udział w uroczystości i konferencji prasowej z okazji podpisania przez Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami im. Witolda Pileckiego porozumienia z Instytutem Hoovera (The Hoover Institution).

Czytaj więcej
Wiceminister Jarosław Sellin

23.01.2017 Warszawa Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin weźmie udział w uroczystości przekazania do Muzeum Historii Polski historycznych tablic pamiątkowych z dawnego Domu Polskiego w Wiedniu

Czytaj więcej
Wiceminister Wanda Zwinogrodzka

23.01.2017 Warszawa Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Wanda Zwinogrodzka weźmie udział w wernisażu wystawy „Erwin Axer. Stulecie urodzin. 1917–2017” w Galerii Kordegarda.

Czytaj więcej
Minister Piotr Gliński

20.01.2017 Warszawa Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński otworzy wystawę rzeźb nagrobnych Abrahama Ostrzegi na Cmentarzu Żydowskim w Warszawie (ul. Okopowa 49/51).

Czytaj więcej
Wiceminister Magdalena Gawin

19-20.01.2017 Warszawa Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego dr hab. Magdalena Gawin weźmie udział w konferencji naukowo-edukacyjnej „Sprzeczne narracje. Historia powojennej Polski”, organizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Warszawie.

 

Czytaj więcej
Wiceminister Jarosław Sellin

16.01.2017 Warszawa Wiceministrowie kultury i dziedzictwa narodowego:  Magdalena Gawin oraz Jarosław Sellin będą gośćmi spektaklu Opery Pekińskiej w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Czytaj więcej
Minister Piotr Gliński

08-11.01.2017 Indie Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński będzie przebywał z wizytą w Indiach. W programie wizyty wicepremiera m.in. spotkanie z  premierem Indii Narendra Modi.

Czytaj więcej
Wiceminister Wanda Zwinogrodzka

09.01.2017 Warszawa Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Wanda Zwinogrodzka weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych Michała Kulentego na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

Czytaj więcej

koniec głównej treści